BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vaikų kampelis (mityba, darbeliai ir kt.užsiėmimai)

Turint vaiką norom nenorom tenka ieškoti informacijos vienais ar kitais klausimais. Kiekvieną dieną mažylis atrandą kažką naujo ir tai yra svarbu ne tik jam pačiam, bet ir tėvams. Mes fiksuojame foto kameromis pirmuosius žingsnius, užsirašinėjame ūgį ir svorį, perkame brangius žaislus, knygas ir esame pasiruošę įvykdyti visus vaiko norus tik kad jis būtų geras. Geras. O ką reiškia būti geram? Visi vaikai yra pasiutę, visi išsimurzina ir visi neklauso tėvų. Tik vieni labiau rodo ožiukus, o kiti mažiau. Nuo ko tai priklauso? Gal mes darome kažką ne taip? O gal tai genai?

Bėgant laikui, pamirštame tai kas buvo svarbu. Nustebinti mažąjį darosi vis sunkiau. Ką šiandien virti pietums? Ar galima duoti… ? Kokį žaislą nupirkti, nes visi nusibodę? Kur išeiti? Ką aprengti? ir t.t.t. Tai tik maža dalis klausimų, kurie iškyla tėvams. Šiame puslapyje pateiksiu idėjų, kaip ir kuom užimti vaiką, kas tiktų pietums, kartu su mažyliu kepsime sausainius ir nežinia dar ką darysime :)
Darbeliai tinkantys tiek trimečiui tiek vyresniam vaikui

Darome sraigęLiepiame vaikui visaip išmarginti popieriaus lapą (flomasteriais, pieštukais, guašu - pasirinktinai). Išmargintą lapą apkerpame spirale. Viename gale nupiešiame sraigės akytes, kitame pritvirtiname siūlą.

Darome apyrankęAnt siūlo vaikas veria sagutes

LEDAI
Jeigu namie yra kartoninė dėžė, tai ją puikiai galime panaudoti ledų pagrindui. Reikia tik nuo vienos pusės nuplėšti popierių ir gauname “vaflinius indelius” :). Leidžiame mažyliui išsirinkti spalvoto popieriaus lapus iš kurių iškerpame apskritimus. Jeigu vaikutis moka kirpti, duodamia pačiam iškirpti apskritimus. Juos klijuojame ant ledų kaušialių. Aptepame skystais klijais ir apibarstome namuose turimomis kruotomis, arbatomis, okoso drožlėmis ar kuo kitu. Viskas priklauso nuo fantazijos ir turimų priemonių:)

SPALVOTAS KIRMINUKAS
Žaidimas su spalvomis. Iš spalvoto popieriaus iškerpame apskritimus ir mažasis/ji klijuoja juos ant lapo. Flomasteriu padailiname savo darbelį.

DRUGELIS IŠ RANKYČIŲ
Šiam darbeliui reikės vandeninių dažų. Bandėme ir su guašu, bet su vandeniniais dažais geriau išeina. Taigi, vandeniais dažais išmarginame vaikučio delniuką ir paprašome prispausti ant popieriaus lapo. Išmarginame kitą delniuką ir taip pat padarome antspauduką ant lapo.

Rodyk draugams