BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tortas “Šokoladinė vyrų svajonė”

Nežinau nuo ko pradėti: ar nuo to, kad ant tortas su tikru alumi ar nuo to, kad šis tortas turėjo visai kitaip atrodyti. Gal kada ir pavyks įgyvendinti pirminę įdėją, bet kol kas palikime ją paslaptyje ir aptarkime šį skanėstą:)

Biskvitui (26):
4 kiaušiniai;
150 g. cukraus pudros;
120 g. miltų;
30 g. kakavos miltelių;
1 nubrauktas a.š. kepimo miltelių.

Trynius atskiriame nuo baltimų ir ištriname su cukraus pudra. Miltus, kepimo miltelius ir kakavos miltelius nusijojame ant trynių masės, bet nemaišome. Išplakame kiaušinių baltymus ir įmaišome į bendrą tešlą. Kepame 180 laipsnių orkaitėje apie 20 min. Iškeptą biskvitą perpjauname pusiau. Iškepame dar vieną rudą biskvitą iš pusės normos ir vieną baltą biskvitą taip pat iš pusės normos.

Šokoladinis kremas:
150 g. razinų;
400 g. grietinėlės 36 proc;
400 g. juodojo šokolado;
60 ml. romo.

Prieš parą reikia užpilti razinas romu.

Grietinėlę pakaitiname iki virimo ir sudedame į ją šokoladą. Išmaišome. Sudedame razinas su likusiu romu. Padedame kremą į šaldytuvą porai valandų, kad atšaltų. Išimtą kremą iš šaldytuvo išplakame iki purios masės.

Balto šokolado kremas:
200 g. grietinėlės;
300 g. baltojo šokolado.

Kremą gaminame taip pat kaip prieš tai buvusį.

Išsiverdame sirupą iš vandens ir cukraus. Įpilame 1 v.š. romo.

Torto surinkimas:

Imame rudą biskvitą, suliejame sirupu ir užtepame daugiau nei 1/3 šokoladinio kremo. Uždedame antrą rudą biskvitą, suliejame sirupu ir užtepame tokį patį kiekį šokoladinio kremo. Uždedame trečią rudą biskvitą, suliejame sirupu, užtepame likusį kremą, o ant viršaus tepame apie 1/3 - 1/2 baltojo šokolado kremą. Uždedame baltąjį biskvitą. Likusiu kremu aptepame torto šonus ir viršų. Tik torto šonus yra svarbiau aptepti baltojo šokolado kremu, nei torto viršų.

Puošti tą pačią dieną, kada bus valgomas tortas :)

Patiko (4)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą